خیلی راحت بدون فتوشاپ طراحی کن و پول پارو کن !!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست من خوش اومدی. خیلی خوش حالم که اینجا هستی.فقط و فقط خواهش میکنم به طور کامل این صفحه رو مطالعه کنید، چون بیش از 5 دقیقه وقتتون رو نمیگره ولی ممکنه همین 5 دقیقه مسیر زندیگتون رو تغییر بده. چون که قراره در مورد کسب درآمد دلاری بدونی که چطور حداقل روزی 65 دلار در خارج یعنی 820 هزار تومان بدست بیاری !! و یا درآمد 200 تا 700 هزار تومانی در ایران به روشی جدید و فوق العاده سریع ، کاملا حلال و شرعی و قانونی بدست میاد ، رو داشته باشی.

میدونم که از پکیج های گرون و تقلبی و بی مصرف خسته شدید و فکر می کنید همه راه ها به روتون بسته شده و هیچ راه کسب درآمد واقعی وجود نداره، ولی نگران نباشید، در نا امیدی بسی امید است، چون من اومدم اون امید رو بهتون بدم. این آموزش در 29 آذر ماه 1398 تولید شده و برای اولین بار توسط من داره توضیح داده میشه و هیچ جای ایران پیدا نمیشه، بله درست شنیدید، هیچ جای ایران !!

این آموزش شامل ( فارکس، باینری آپشن،بورس،تلگرام،اینستاگرام،سایت های کلیکی،فروش در دیجی کالا،ساخت فروشگاه اینترنتی،ساخت پکیج آموزشی،ساخت سایت با وردپرس و .) به هیچ عنوان نیست و یک روشی کاملا جدید و نوپا هست که به خیلی ها میتونه کمک بکنه، در صورتی که خودشون بخوان!! وقتی که قیمت دلار گرونه ، چرا به دلار پول نسازیم ؟! پس همراه من باش و 5 دقیقه وقتت رو اینجا صرف کن تا انشالله یه یه شاه ماهی صید کنی !! پایین تر هم به مهم ترین سوالاتتون جواب دادم . بزن بریم ادامه رو بخونیم .

توی این شرایط سخت اقتصادی که گرونی بنزین و دلار و . داره روی کالا ها تاثیر میذاره، داشتن یه منبع درآمد یا حتی یه کمک هزینه میتونه خیلی گره ها رو بازه کنه و به خیلی ها کمک کنه !! ولی باید اون منبع درآمد یا کمک هزینه کاملا واقعی و عملی باشه !! شما فکرشو بکن، یه کارگر عزیز و زحمت کش یا یک کارمند دوستداشتنی در ماه چقدر درآمد داره ؟

بیشتر از چهار پنج میلیون داره ؟ چقدر باید فعالیت کنه تا به اون درآمد برسه ؟؟ من قصد ندارم مثل خیلی از افراد دیگه بشینم و اغراق کنم و بگم روزی 10 میلیون در میاری، اما اینجا هستم که همون راهی رو که خودم رفتم به شما آموزش بدم تا بتونی حداقل 65 دلار در روز( که میتونه به 400 دلار هم برسه !!) یا حداقل 200 هزارتومان بدست بیاری.

تا حالا براتون پیش اومده که حتی هزار تومان هم برای خودش هزار تومان باشه ؟؟! بخوای یه سیخ کباب بخوری ولی نتونی؟! بخوای توی کلاس های فوق برنامه شرکت کنی ولی توانایی و بضاعتش رو نداشته باشی؟! برای من که پیش اومده و همین شرایط رو داشتم و اینطور افراد رو درک میکنم. ولی از وقتی که تصمیم گرفتم مسیر زندگیمو تغییر بدم، دیگه با اینچنین مشکل هایی رو به رو نشدم و الآن خدا رو شکر زندگی خوبی دارم. تصمیم با خودتونه که دوست دارید به کجا برید و به کجا برسید!! امکان نداره چیزی رو بخوای ولی نتونی بدست بیاری!!

بستگی به خودتون داره که فکرتون رو کجا ها دارید رشد و پرورش میدید !! خیلی از آدمها زندگی براشون شده کار و کار و کار. همیشه فکر این هستند که فقط کار کنند تا بتونن زنده بمونن و این دو روز زندگیشون رو سپری کنن. اما تا حالا نشده که بخوان تغییری توی زندگیشون ایجاد کنند و استقلال مالی داشته باشند !! ممکنه داستان زندگی شما هم همینطور باشه،ولی وقتی بخوای، شک نکن که میتونی و تواناییش رو داری که تغییرش بدی!!

الآن که اینجا هستی، فرق نمیکنه که کارگری یا کارمند، زن هستی یا مرد، نوجوانی یا سالخورده، شاغلی یا بیکار، هیچ فرقی نداره، فقط مهمه اینه که اینجا هستی و حداقل یه خورده می خوای زندگیتو تغییر بدی!! انشاالله قراری راهی رو بهت نشون بدم که تو رو شگفت زده کنه و لذتش رو ببری و خیلی راحت بتونی پول دربیاری !!

پایین تر هم برات محاسبه میکنم که چطور میتونی خوب درآمد بدست بیاری، پس همینطور با شوق مطالعه کن !!

خوب بگذریم . از پر حرفی بیذارم .حالا اون آموزشی که میخوام به شما بدم چی هستی که اینقدر بهش ایمان دارم و در موردش صحبت میکنم که همه می تونن یادش بگیرند ؟؟! این آموزش شامل دو بخش هست: بخش اول در مورد ویرایش عکس به صورت کاملا ساده بدون فتوشاپ ( نترسید خیلی راحته) همراه با آموزش و راه کسب درآمد به دلاره که چطور میتونید برای خودتون بدست بیارید البته با کمی تلاش، ولی فوق العاده راحت و ساده !!

بخش دوم در مورد کسب درآمد به تومانه که بدون هیچ حرفه و توانایی میتونید بدستش بیارید حتی بدون ویرایش عکس و دانستن زبان انگلیسی!! شاید خیلی هاتون بگید که دارم دروغ میگم و زیادی اغراق می کنم، اما وقتی که این پکیج رو تهیه کردید متوجه و شگفت زده خواهید شد!! شاید بگید که من فتوشاپ کار ماهری هستم و این آموزش ها بدردم نمیخوره ؟؟! ولی من میگم اگه خوب بلدی که طراحی کنی، بیا و راه کسب درآمد دلاریش رو هم خوب یاد بگیر !!

در قسمت ویرایش و طراحی عکس بدون فتوشاپ که نمونه های کار رو میتونید پایین تر مشاهده بفرمایید، به طور کامل بهتون آموزش دادم که چطور یک عکس رو خیلی ساده ویرایش یا طراحی کنید و از اون به دلار کسب درآمد کنید. خوب چند نمونه از کار هایی که انجام دادم و داخل پکیج مشاهده می کنید رو ببینید.

دقت کنید دوستان، تصاویری که اول میبینید بدون ویرایش هست و تصویر بعد از اون با ویرایشه. گفتم که در جریان باشید. بدون ذره ای استفاده از فتوشاپ و فقط با یک نرم افزار کم حجم و فوق العاده که همونطور که گفتم شما هم میشی استادش !!

از جوش صورت شروع می کنیم

جوش صورت بدون فتوشاپ

بعدی

حذف قرمزی چشم که در شب گرفته میشه

تغییر رنگ چشم به صورت فوق حرفه ای

برجسته کردن و متمایز کردن یک شخص یا چیز نسبت به دیگران

تغییر پس زمینه یا از بین بردن پس زمینه به صورت حرفه ای

بعدی

ترکیب صورت انسان با شیر بدون فتوشاپ !!

رنگ پرچم روی صورت

تتو روی بدن به صورت حرفه ای

اما در قسمت طراحی بدون ایلستراتور و فتوشاپ :

طراحی جنگل حیوانات

طراحی جزیره و دریا

عکس نوشته حرفه ای آرزوها

متن نوشته ی بیل گیتس

ویرایش ها و طراحی ها چطور بود ؟؟ به نطر من که بدون فتوشاپ فوق العاده هست !! هر کدوم از این ویرایش ها ممکنه نهایتا 2 تا 5 دقیقه وقتتون رو بگیره ( البته بعد ازآموزش کامل) ولی پتانسیل درآمد دلاری بالایی داره !! چون خودم استفاده کردم و نتیجشو دیدم. خارجی ها برای تغییر یک پس زمینه بین 5 تا 35 دلار بهتون میپردازند که نهایتا 5 دقیقه وقتتون رو می گیره !! به نطر شما جالب نیست ؟! روزی 10 تا تغییر پس زمینه داشته باشی حداقل 200 دلار میتونی در بیاری که به پول ما میشه 2 میلیون و 500 هزار تومان !!

دقیقا آموزش من هم مینطوره ، یعنی ابتدا کار با نرم افزار و نحوه ی ویرایش رو بهتون یاد میدم و سپس نحوه ی کسب درآمد خیلی ساده و راحت از اون!! یعنی آموزش های من، آموزش ماهی گیری هست نه ماهی فروختن !! ادامه رو بخون .

خوب خیلی پر حرفی کردم حالا بذارید یه خورد در مورد جزئیات دوره بگم و قراره که شما چه چیز هایی رو یاد بگیرید و استفاده کنید.این دوره از 5 بخش تشکیل شده:

1- ابتدا آموزش کامل کارکردن با نرم افزار به صورت کاملا عملی و 100 درصد توسط خودم می بینید.

2- بعد یاد میگیرید چطور طراحی های گرافیکی حرفه ای بدون طراحی در ایلستراتور و فتوشاپ بکنید.

3- هدیه آموزشی ساخت لولگو رایگان و حرفه ای به صورت رایگان تقدیم شما دوست عزیم میشه ( که میتونه هر لوگو تا 50 دلار قیمت بخوره !!)

4- 10تا پروژه ی عملی و واقعی رو خودم انجام دادم تا اینکه جای بحث نباشه و خیلی حرفه ای تر بتونید برید جلو !!

5- و درآخر هم نحوه ی کسب درآمد به دلار و تومان به صورت کاملا اختصاصی و عملیاتی به شما یاد دادم که می تونید خیلی سریع و راحت بکارش بگیرید!!

با این همه توضیحاتی که به شما دادم، قیمت این آموزش چقدر خوبه باشه ؟! الآن 236 هزار تومانه !! ولی نترسید 75 درصد تخفیف گذاشتم برای عزیزان و مشتاقانی که واقعا میخوان یه تغییر اساسی داخل زندگیشون ایجاد کنند. یعنی الآن فقط با 59 هزار تومان ( که خدایی از قیمت یک شامپو یا پیتزا هم کمتره) این آموزش های ارزشمند رو در اختیار بگیرید که 100 درصد توسط خودم توضیح داده شده و هیچ جایی گیرتون نمیاد !! چون روشی نیست که هر جا شناخته شده باشه !! از قدیم گفتند شنیدن کی بود مانند دیدن، تا خودتون نبینید باور نمی کنید !!

شک نکنید که انتخاب درستی هست. ممکنه الآن 100 نفر همزمان این متن رو بخونن و فقط 3-4 نفر تصمیم عاقلانه بگیرند و یه حالی به زندگیشون بدن و بقیه هم بشینن و به اینها حسودی کنن !!

حالا میخوام چند سوال رایج رو جواب بدم:

شاید بپرسید چرا این پکیج روی داخل این سایت قرار دادم ؟؟! پاسخ خیلی ساده هست. برای اطمینان بیشتر شما !! چون سایت فورکیا تمام مدارک من رو در اختیار داره و هر موقع که ی کردم میتونه جساب من رو مسدود کنه و پول شما رو بر گردونه.

شاید بگید با اینکه این همه اساتید بزرگتر و بهتری هستند چرا شما رو انتخاب کنم ؟! ببینید دوستان همه اساتید مورد احترام من هستند ولی همه ی انسان ها که یکجور نیستند !! ممکنه یک شخصی خلاقیت و روشی خاصی داشته باشه که بتونه به دیگران کمک کنه، هر چند که خیلی شناخته شده نباشه!!

ممکنه بگید این پکیج برای چه کسایی مناسیه ؟؟ همونطور که قبلا گفتمریال برای همه با هر گروه سنی !! طوری تدریس شده که هر مرد،زن،پسر،دختر،دانشجو،خانه دار،کارگر،کارمند، بچه 10 سال یا مرد و زن 60 ساله میتونه خیلی راحت یاد بگیره !!

آیا واقعا آموزشها اختصاصی هستند یا کپی برداریه ؟ 100 درصد اختصاصی و توسط من تهیه شده. حتی نمنونش هم داخل سایت های ایرانی پیدا نمیشه چه برسه بخواد کپی برداری یا دروغ باشه!! تازه فورکیا ضمانت نامه هم به شما ارائه داده که در صورت تقلبی بودن وجه شما برگشت داده می شود.

شاید بگید برای من که گوشی دارم هم مناسبه ؟؟! البته و صدالبته. شک نکن. حتی اگه نتونی که ویرایش هم کنی ( که انشاالله یاد میگیری) ، باز یاد میگیری چطور پول در بیاری !!

روش کسب درآمد جدا از پکیج هست ؟! خیر به هیچ عنوان. هم میتونی از هنر گرافیکی درآمد بدست بیاری و هم بدون اون توسط همین پکیج، فقط باید سریع تر تهیه کنی تا رقیب هات کمتر باشند !! روش سخت و آسون دلاری و تومانی توضیح داده شده. شما فقط تهیه کن و ببین !! در قسمت آموزش کسب درآمد یک حساب سرانگشتی و واقعی درآمد هم برای شما انجام دادم تا شوق شما روافزایش بده.

حجم فایل ها چقدره و چند قسمته ؟! فایل ها رو در دو قسمت برای شما قرار دادم که راحت باشید. قسمت پروژه های عملی رو در یک فایل زیپ مجزا که حدود 300مگابیت و شامل 10 قسمت کامل مفصل وعملی هست. و فایل های آموزش نرم افزار، طراحی،ساخت لوگو و کسب درآمد رو در یک قسمت دیگه که حدود 520 مگابایت حجم داره.

دقت کنید دوستان که آموزش ها همه به صورت ویدیویی و عملی هست و تا جایی که توستم حجمشون رو کاهش دادم بدون افت کیفیت !! ولی اگه که فکر میکنید حجمشون زیاده از طرح های ساعتی اینترنت همراه ایرانسل و همراه اول استفاده کنید ( فکر کنم با هزار تومان بتونید دانلود کنید) و لذتشو ببرید.

خب حالا از این حرفا بگذریم.فقط توصیه مینکنم سریع تر این پکیج رو تهیه کنید تا تعداد رقبا ی شما کمتر باشه و بتونید به درآمد معقول و خوبی دست پیدا کنید. چون روشی که به جز طراحی گرافیک می تونید پول در بیارید مستقیما مربوط به همین پکیج هست !!چون طبق تجربه من معتقم یک رقیب ده مرحله کار رو برای شما سخت و دشوار میکنه !! پس منتظر چی هستی ؟؟ نگیری از دستت رفته و فکرنکم دیگه گیرت بیاد !!

حالا میپرسید که چطور این پکیج رو تهیه کنم ؟ خیلی راحت فرم زیر رو پر کنید و به سایت پردازنده فرستاده میشید که کارتتون حتما باید رمز دوم چه بویا یا ثابت داشته باشه (از تمام کارت ها و بانک ها پشتیبانی میکنه). بعد از خرید موفق روی دکمه انتقال به سایت فروشنده (همچین چیزی بعد از پرداخت وجه توسط درگاه به شما نمایش داده میشه) کلیک کنید و لینک دانلودتون رو مشاهده و دانلود کنید.

چند نکته ضروری و مهم:

آدرس ایمیل صحیح وشماره تلفنتون واقعی تون رو بدید (ایمیل بدون www) تا لینک دانلود هم به ایمیلتون ارسال بشه و هم در صورتی که موفق به دانلود نشدید پشتیبانی به شما کمک کنه.

وقتی که لینک دانلود به شما نمایش داده شد، فایل اول مربوط به آموزشها و فایل دوم مربوط به پروژه ی عملی هست.

به هیچ عنوان به طور رایگان این پکیج رو در اختیار کسی قرار ندید و در عوض توسط همین پکیج مبالغ خوبی کسب درآمد کنید ( در قسمت کسب درآمد توضیح دادم) !!

آموزش ها رو جزء به جزء و قسمت به قسمت نگاه کنید تای جای ابهامی براتون باقی نمونه.

دقت کنید که برای امنیت خرید شما، لینک های دانلود هفت روز بعد از خرید منقضی می شوند، پس سریع تر دانلود کنید.

توجه کنید آموزش ها ویدیو و صدا هست که توسط خودم گرفته شده، نه یک PDF معمولی که به قیمت گزاف فروخته میشه یا یک پکیجی که تشکیل شده از 100 تا فایل کپی دیگرانه !!

برای اطمینان بیشتر روی ضمانت نامه فورکیا در قسمت فرم خرید کلیک کنید و اعتبار سایت رو به طور کامل مشاهده کنید.

موفق و پاینده باشید و خوب تصمیم بگیرید !!

دریافت فایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها